Hakkımızda

Tarihçe

Geçmişi 1960’lı yıllara dayanan Vezir inşaat, Samsun Vezirköprü’lü  Nazmi GÖKMEN(ÇIPLAK) tarafından 1993 yılında kurularak, Türkiye’nin başkenti  Ankara’da üstlendiği Türk ekonomisine katma değer sağlayan sektörlerin başında  yer alan inşaat sektöründe kaliteli ve nitelikli projelerle zaman içinde marka değeri olan şirketlerden birisi konumuna gelmiştir. Vezir inşaat ailesi kendisini tercih ederek işlerini emanet eden işverenlerine, alanlarında profesyonel ve eğitimli kadrosuyla çalışmalarını biz duygusu ile sürdüren çalışanlarına, çözüm ortaklarına ve emeği geçen herkese minnettardır.

Vizyonumuz

Vezir İnşaat ülke kalkınması yanında etik değerlere, insana ve çevreye önem veren ilkelerini de ön planda tutarak sürdürülebilir başarı hedefi doğrultusunda ilerleyen bir şirkettir. Yarım asrı aşkın süredir ülkemizin birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerde oluşturduğumuz sağlam yapıyı; geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelerde açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde proje ve hizmetler üretmektir.

Misyonumuz

Vezir İnşaat ailesi olarak faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı, kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz, bölgemiz ve çevremiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri yaratabilmektir.

İlkelerimiz

  • Kalite, güven, itibar
  • Geleneklere bağlılık ve yeniliklere açıklık
  • Eşitlik, adalet, vefa
  • Toplumsal fayda
  • Çevreye saygı

Profesyonel Ekip

Alanında uzman kadromuz ile sürekli kendini geliştiren bir ekibimiz var

Zamanında İş Bitirme

Belirlenen işe başlama ve bitirme tarihlerine uygun şekilde hızlı ve titiz çalışıyoruz

Detaylı Planlama

Başladığımız her projeyi birlikte ayarlıyoruz.Plan ve programın her detayını size rapor ediyoruz